Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowana przeze mnie luksusowa przestrzeń mieszkalna w Krakowie zawiera niewielką kuchnię wykończoną w kolorze białym. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby idealnie współgrała z pozostałymi elementami wnętrza. Kuchnia jest połączona z salonem, co pozwala na wygodne spożywanie posiłków bez konieczności przemieszczania się do innych pomieszczeń. Blat stołu jadalnianego łączy się z blatem kuchennym, dzięki czemu całość prezentuje się spójnie i elegancko.

Kuchnia została wyposażona w najwyższej jakości sprzęt AGD, w tym lodówkę, zmywarkę, piekarnik, płytę grzewczą, a także okap. Wszystkie elementy sprzętu są wykonane ze stali nierdzewnej, co pozwala na łatwe utrzymanie ich w czystości. Kuchnia jest wyposażona w najnowocześniejsze technologie, co zapewnia wygodę i komfort użytkowania.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i nowoczesnych technologii, kuchnia w luksusowym wnętrzu salonu stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki. Jest to idealne miejsce do gotowania i spożywania posiłków, które zapewni wygodę i komfort domownikom.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty