Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym.

Nazwa projektu

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to projekt, który wykorzystał kolorystykę loga firmy Romet. Kolor czerwony wspaniale współgra z białymi i szarymi kolorami wnętrza, tworząc spójny i nowoczesny design. Aranżacja wnętrza sklepu rowerowego została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i komfort użytkowania. Dodatkowo, zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne, aby zapewnić klientom wygodę i bezpieczeństwo.

Projekt ten został zrealizowany zgodnie z wymaganiami klienta, a aranżacja wnętrza sklepu rowerowego w Krakowie została wykonana zgodnie z najlepszymi standardami. Pracownicy sklepu mogą cieszyć się wygodą i komfortem pracy. Dodatkowo, zastosowano specjalne rozwiązania, aby ułatwić prezentację towaru i zapewnić klientom wygodę i bezpieczeństwo.

Klienci sklepu rowerowego w Krakowie mogą cieszyć się nowoczesnym wystrojem wnętrza. Aranżacja wnętrza sklepu rowerowego w Krakowie została zaprojektowana zgodnie z najlepszymi standardami i wykorzystuje kolorystykę loga firmy Romet. Kolor czerwony wspaniale współgra z białymi i szarymi kolorami wnętrza, tworząc spójny i nowoczesny design.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym. Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz lokalu handlowego pomysł na wykończenie ścian Pomysł na remont lokalu handlowego Pomysł na meble w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego sklepu marki Romet

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty