Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji dla swojego projektu mieszkania, to nasz projekt mieszkania na ul. Stradomskiej w Krakowie może być dla Ciebie źródłem wielu pomysłów. W strefie wejścia zastosowaliśmy kontrastowe połączenie szarości i bieli, które w połączeniu z oświetleniem w suficie podwieszanym i taflą lustra tworzą atrakcyjne wnętrze. Projekt aranżacji wnętrz korytarza to doskonały przykład, jak w prosty sposób można zmienić wygląd wnętrza.

Nasza firma oferuje szeroki wybór usług projektowych, w tym projektowanie wnętrz mieszkalnych, projektowanie kuchni i łazienki, a także projektowanie ogrodów. Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów, którzy służą profesjonalną poradą i wsparciem.

Jeśli chcesz zrealizować podobny projekt, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego mieszkania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszych usług projektowych.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty