Łazienka w hotelowym apartamencie

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka to wyjątkowy projekt, który został zrealizowany w Wadowicach. Jest to piękny hotel, który oferuje swoim gościom niezapomniane wrażenia. Projekt obejmuje zarówno wnętrza pokoi, jak i apartamentów. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane z myślą o komforcie gości i zapewnieniu im najwyższego standardu. Łazienka w hotelowym apartamencie to przykład doskonałego designu i wykończenia. Wykorzystując najnowsze technologie i materiały, stworzyliśmy piękną przestrzeń, która jest przyjemna w dotyku i wygląda wyjątkowo. Łazienka została wyposażona w nowoczesne urządzenia, takie jak wanna z hydromasażem, umywalka, bidet i prysznic. Wszystko to zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić gościom najwyższy poziom komfortu.

Jeśli szukasz inspiracji do zrealizowania podobnego projektu, to Hotel Młyn Jacka jest doskonałym przykładem. Zespół architektów i dekoratorów wnętrz zaprojektował piękne wnętrza pokoi i apartamentów, wykorzystując najnowsze trendy w designie wnętrz. Dzięki temu goście mogą cieszyć się niezapomnianymi chwilami w komfortowych wnętrzach.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie projektowania i realizacji wnętrz hotelowych, to Hotel Młyn Jacka jest idealnym miejscem. Nasz zespół zapewnia doskonałe wsparcie w zakresie projektowania i wykonania wnętrz hotelowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy zapewnić najwyższy poziom usług i zadowolenia naszych klientów.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty