Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja projektu aranżacji wnętrza nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz to wyjątkowe wyzwanie. Nasz zespół architektów zaprojektował łazienkę o niewielkich rozmiarach, w której zastosowano m.in. duże, podświetlone lustro nad umywalką. Do oświetlenia dodatkowego użytkowego zastosowano kinkiet o szer. 100cm. W lustrze widzimy odbicie szklanej kabiny prysznicowej z firmy Hueppe, oraz naprzeciwległej ściany z wiszącą miską ustępową. Ściana na której wisi miska ustępowa wykończona jest płytą laminowaną firmy Kronospan, nad zabudową stelaża podtynkowego zaprojektowano podświetloną wnękę, a nad nią znajduje się szafka na całą szerokość ściany.

Realizacja tego projektu to wyjątkowe doświadczenie, które pozwoliło nam zaprezentować naszą wizję nowoczesnego wnętrza. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane i zaprojektowane tak, aby stworzyć przytulne i komfortowe wnętrze. Wszystkie materiały i elementy wykończeniowe są wysokiej jakości, a nowoczesne oświetlenie dodaje wnętrzu przytulności i elegancji.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnych projektów, to nasz projekt aranżacji wnętrza nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz może być dla Ciebie świetnym punktem wyjścia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami i do współpracy z naszym zespołem architektów.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty