Aranżacja wiatrołapu w stylu nowoczesnej elegancji

Nazwa projektu

Dekoracyjna tapeta na ścianie przedpokoju sypialni i jadalni

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Nowoczesna elegancja w aranżacji wiatrołapu ? to właśnie to, co można zobaczyć w naszym projekcie. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o praktycznym użytkowaniu ? wygodne schowki na buty i wieszaki na wierzchnią odzież. Aby nadać pomieszczeniu nieco charakteru, zastosowaliśmy niezwykle urokliwą tapetę we flamingi od Wonderwall Studio. Dodatkowo, na klimat wnętrza znakomicie wpływa oświetlenie LED schowane w suficie podwieszonym. Przestrzeń stała się wyjątkowym połączeniem nowoczesnej elegancji i praktycznego użytkowania.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji swojego wiatrołapu lub przedpokoju, nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Tapeta we flamingi jest nie tylko piękną ozdobą, ale i praktycznym rozwiązaniem ? dzięki niej wnętrze staje się przytulne i przyjazne. Dodatkowo, oświetlenie LED w suficie podwieszonym nadaje całości niepowtarzalnego charakteru.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem ? dekoracyjną tapetą na ścianie przedpokoju sypialni i jadalni. Jesteśmy przekonani, że nasza koncepcja zainspiruje Cię do stworzenia wyjątkowego i praktycznego wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przytulnej sypialni z księżycową tapetą Projekt przytulnej sypialni w nowoczesnym stylu Aranżacja wiatrołapu w stylu nowoczesnej elegancji Przedpokój z tapetą dekoracyjną Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki z dekoracyjną tapetą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty