Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego projektu mieszkania, to nasz projekt na ul.Stradomskiej w Krakowie jest idealny. Wykorzystaliśmy w nim nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić Ci komfortową pracę w gabinecie. Blat w gabinecie rozpięty jest pomiędzy równoległymi ścianami, a półki nad blatem wokół okna dopełniają kompozycję. Zobacz, jak wygląda nasz pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem.

Nasz projekt mieszkania to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Użyliśmy w nim wyłącznie wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, szkło i metal, aby zapewnić Ci najwyższy poziom komfortu. Zaprojektowaliśmy wszystkie pomieszczenia w taki sposób, aby wykorzystać jak najlepiej przestrzeń.

Dzięki naszemu projektowi mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie, Twoje mieszkanie będzie wyglądać nowocześnie i stylowo. Zaprojektowaliśmy go z myślą o Twoich potrzebach i zapewniliśmy Ci wygodę i funkcjonalność. Jeśli szukasz nowoczesnego projektu mieszkania, to nasz projekt jest idealny.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty