Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to projekt, który został zrealizowany przez naszą firmę architektoniczną. Naszym celem było stworzenie wyjątkowej przestrzeni wspólnej, która zachwyci gości i zapewni im wyjątkowe doświadczenie. W tym celu zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy piękne, dekoracyjne foyer z sufitem i częścią wypoczynkową. Wykorzystaliśmy nowoczesne techniki projektowania, takie jak 3D rendering, Virtual Reality i Augmented Reality, aby zapewnić gościom najwyższy poziom komfortu i wygody.

Nasz projekt został zrealizowany zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami naszych klientów. Wykorzystaliśmy najnowocześniejsze materiały i technologie, aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość. Wszystkie elementy dekoracyjne, takie jak panele, sufity i ściany, zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to wyjątkowy projekt, który zapewnia gościom wyjątkowe doświadczenie. Używając najnowocześniejszych materiałów i technologii, stworzyliśmy piękne, dekoracyjne wnętrza, które zachwycą gości i zapewnią im najwyższy poziom komfortu i wygody.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty