Aranżacja kuchni w wysokiej zabudowie

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem wnętrz domu wykonanym na wysoki standard. Nasza aranżacja kuchni w wysokiej zabudowie to połączenie czerni i bieli, które tworzą harmonijny układ. Świetnie dobrane kolory i proporcje tworzą wyjątkowy klimat, który z pewnością zachwyci każdego. Czerń i biel w połączeniu z najnowszymi materiałami i technologiami tworzą wyjątkową atmosferę, która zachęca do wygodnego spędzania czasu w domu.

Nasz projekt wnętrz domu jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie najnowsze trendy wnętrzarskie z funkcjonalnością. Dzięki naszym rozwiązaniom każdy będzie mógł cieszyć się komfortem i wygodą w swoim domu.

Jeśli szukasz nowoczesnego projektu wnętrz domu wykonanego na wysoki standard, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżacje pomieszczenia z wysoką ścianką kolankową Pomysł na połączenie kominka i i TV Projekt salonu z dekoracją z płytek szklanych Projekt otwartej klatki schodowej Projekt korytarza z ciemną ścianą Projekt kuchni ze skosem sufitowym Aranżacja kuchni w wysokiej zabudowie Projekt ekskluzywnej sypialni Aranżacja sypialni z telewizorem i biokominkiem Aranżacja pokoju nastolatki na poddaszu Projekt małego pokoju młodzieżowego na poddaszu Aranżacja łazienki w odcieniach szarości z akcentem drewnianym Pomysł na wnękę dekoracyjną w łazience Projekt toalety z ekspresyjną grafiką Projekt toalety z ekspresyjną fototapetą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty