Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowany przeze mnie projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna, został wykonany z najwyższą starannością i precyzją. Zdjęcie przedstawia wąski korytarz, który został rozświetlony przy pomocy oświetlenia w suficie obniżonym oraz przeszklenia w drzwiach do pokoi mieszkańców. Oświetlenie i przeszklenia w połączeniu z nowoczesnymi meblami wprowadzają do wnętrza przytulny i przyjemny klimat. Dodatkowo, zastosowane materiały i technologie pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty