Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do projektowania wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie, to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie. Na zdjęciu widoczna jest jadalnia z otwartym salonem, która pozwala na jednoczesne oglądanie telewizji zarówno z sofy, jak i ze stołu. Aneks kuchenny, szafa ubraniowa i strefa jadalna tworzą przestronne i funkcjonalne wnętrze. Projektowanie wnętrz mieszkania na wynajem wymaga od nas zrównoważonego podejścia, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Na zdjęciu widoczne jest nowoczesne i przytulne wnętrze, które jest idealne dla osób poszukujących mieszkania na wynajem w Krakowie. Łączy ono w sobie wszystkie najważniejsze elementy, takie jak wygodna sofa, duży stół jadalniany, aneks kuchenny i szafa ubraniowa.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie, to nasz projekt jest dla Ciebie. Jesteśmy architektami, którzy dążą do tworzenia funkcjonalnych i przytulnych wnętrz, które są idealne dla osób poszukujących mieszkania na wynajem w Krakowie.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty