Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz wyjątkowego i luksusowego projektu aranżacji wnętrz, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. W niewielkiej przestrzeni zmieściliśmy wszystko, co potrzebne do komfortowego życia.

Pierwszym, co rzuca się w oczy, to szafa garderobiana z grafiką drukowaną na drzwiach. Wykorzystaliśmy ją jako przejście do łazienki. Po prawej stronie zaprojektowaliśmy ścianę z wiszącym TV, szafkami na sprzęt oraz niewielkim biokominkiem. Natomiast w centralnej części zdjęcia ukazuje się przejście do sypialni dwuosobowej.

Nasz projekt aranżacji wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Wykorzystaliśmy wszystkie dostępne metody, aby stworzyć przytulne i stylowe wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Salon połączony z kuchnią w kolorach bieli i brązu płytki ceramiczne na ścianie Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led Pomysł na wykończenie ściany za sofą w salonie połączonym w kuchnią Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach Zabudowa szafy w holu wejściowym drzwi pokojowe z grafiką Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni Szkło lakobel na ścianie pomysł na wykończenie ścian w sypialni Luksusowa i nowoczesna sypialnia lampa wisząca w sypialni Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej  sypialni Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty