Wnętrza łazienki w drewnie

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem aranżacji mieszkania w Krakowie, ul. Smętna. Wnętrza łazienki zostały wykonane w drewnie, co w połączeniu z mocnym akcentem kolorystycznym tworzy niepowtarzalną kompozycję. Białe płytki w różnych formatach i kształtach nadają wnętrzu szyk i elegancję. Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul. Smętna to idealne połączenie funkcjonalności z pięknem. Wnętrza łazienki w drewnie to doskonały wybór dla osób szukających nowoczesnych i stylowych rozwiązań.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty