Aneks kuchenny połączony z salonem w stylu klasycznej elegancji

Nazwa projektu

Projekt wnętrz apartamentu w stylu klasycznej elegancji

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt wnętrz apartamentu w stylu klasycznej elegancji to przepiękny projekt, który łączy nowoczesne wzornictwo z klasycznym stylem. Wykorzystując wysokiej jakości materiały i precyzyjne wykończenia, nasz zespół architektów stworzył wyjątkową przestrzeń, która jest jednocześnie elegancka i przytulna.

Na zdjęciu Aneks kuchenny połączony z salonem w stylu klasycznej elegancji widać, jak doskonale wpisuje się on w ogólny styl. Kuchnia została wykończona w kolorze szarym, a jej blaty wykonano z marmuru. Meble wykonano z litego drewna, a całość dopełniają subtelne akcenty w postaci złotych i srebrnych dodatków.

Odpowiednie oświetlenie, wybór materiałów i wykończeń sprawia, że projekt wnętrz apartamentu w stylu klasycznej elegancji jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie luksus i wyjątkowy design.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w klasycznym wnętrzu Wnętrze klasycznej i eleganckiej sypialni Projekt sypialni w stylu klasycznym i eleganckim Dodatki dekoracyjne w sypialni wykończonej w stylu klasycznej elegancji Nowoczesna łazienka w apartamencie mieszkalnym Projekt łazienki łączący naturalne drewno z szarymi płytkami Nowoczesna łazienka wykończona płytkami strukturalnymi Projekt szafy w nowoczesnej łazience Projekt strefy wejścia w luksusowym apartamencie Korytarz wejściowy w nowoczesnym apartamencie Wnętrze apartamentu w stylu klasycznej elegancji Salon z aneksem kuchennym w stylu klasycznej elegancji Metaliczna mozaika w klasycznym wnętrzu Wnętrze aneksu kuchennego w klasycznym apartamencie Sypialnia w stylu klasycznej elegancji Nowoczesne wnętrze apartamentu z aneksem kuchennym Aranżacja wnętrz aneksu kuchennego w mieszkaniu w stylu klasycznej elegancji Aneks kuchenny połączony z salonem w stylu klasycznej elegancji Wnętrze mieszkania w stylu klasycznej elegancji

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty