Wykończenie ścian wejścia do mieszkania

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

W naszym projekcie aranżacji wnętrz mieszkania w Krakowie postawiliśmy na wykorzystanie wyjątkowych rozwiązań. Na zdjęciu widać jak przy ścianie z drzwiami wejściowymi zaprojektowaliśmy duże, nowoczesne lustro. Jest to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń, które optycznie stają się znacznie większe. Dodatkowo, eleganckie wykończenie ściany i sufitu podwieszanego tworzą spójną całość, która znajduje swoje odbicie w lustrze.

Nasz projekt aranżacji wnętrz został zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Wykorzystaliśmy nowoczesne technologie do stworzenia wyjątkowego wystroju wnętrza. Łączymy w sobie klasyczne elementy z nowoczesnymi, aby stworzyć przytulne i funkcjonalne wnętrze.

Nasz projekt aranżacji wnętrz w Krakowie jest doskonałym przykładem na to jak można wykorzystać nowoczesne technologie do stworzenia wyjątkowego wystroju. Używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić najlepsze wyniki. Jeśli szukasz profesjonalnego projektu wnętrz, zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty