Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to idealne miejsce do spędzenia wyjątkowego czasu. Nasz projekt wnętrz pokoi zapewnia gościom wygodę i komfort. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy apartament, który został zaprojektowany w subtelnych kolorach szarości. W apartamencie znajduje się duże okno, które zapewnia gościom piękny widok na otaczające ich piękno natury.

Wyposażenie apartamentu zostało starannie dobrane, aby zapewnić gościom najwyższy komfort. W apartamencie znajduje się duża kanapa, stolik kawowy, szafa, telewizor oraz łóżko, które zapewnia wygodny sen. Łazienka jest wyposażona w prysznic, umywalkę, toaletę oraz suszarkę do włosów.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic jest doskonałym miejscem na wypoczynek. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem wnętrz pokoi i do odwiedzenia naszego apartamentu. Hotel, apartament, wnętrze, komfort, wyposażenie, łazienka, prysznic, umywalka, toaleta, suszarka do włosów ? to tylko niektóre z wielu atutów naszego obiektu.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty