Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz pomysłu na nowoczesną aranżację wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie, to ta sypialnia dwuosobowa jest idealna dla Ciebie. Ściana za łóżkiem wykończona została tynkiem strukturalnym o fakturze betonu, a listewki z płyty meblowej tworzą ciekawy układ graficzny. Czarne lampy idealnie pasują do czarnych akcentów wykończeń meblarskich. Po lewej stronie, na uwagę zasługuje specjalnie zaprojektowana toaletka z dużym, podświetlanym lustrem. Łóżko z białymi pościelami i szaro-czarnymi poduszkami tworzy spójny i nowoczesny wystrój. Ściany są jasne, co optycznie powiększa przestrzeń i nadaje jej lekkości.

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie może być łatwa i przyjemna. Wystarczy wybrać odpowiednie meble, kolor ścian i dodatki, aby stworzyć przytulne i przyjemne wnętrze. W tym projekcie zastosowano nowoczesne meble w kolorze czarnym, które idealnie komponują się z białymi ścianami. Dodatkowo, wybrano jasne akcenty, takie jak biała pościel i szaro-czarne poduszki, aby stworzyć przyjemny kontrast.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie, to ten projekt jest idealny. Zastosowane nowoczesne meble, jasne akcenty i podświetlane lustro tworzą przytulne i modne wnętrze, które zachwyci każdego odwiedzającego.

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty