Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowanie luksusowego i komfortowego mieszkania z wyrafinowanym wystrojem wnętrz to wyzwanie, któremu postanowiliśmy sprostać. W tym celu zastosowaliśmy nowoczesne i ekskluzywne meble do sypialni. Z uwagi na niewielkie rozmiary sypialni, wyzwanie stanowiło znalezienie przestrzeni na przestrzeń garderobianą. Rozwiązaniem było zastosowanie podwieszanych szaf, pod spodem których znalazła się przestrzeń na szafki nocne. Między szafami stoi łóżko, nad którym zawieszono dodatkowo szafki otwierane. Całość zabudowy wykonano z płyty meblowej lakierowanej w kolorze czarnym oraz z płyty meblowej fornirowanej. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane i zaprojektowane, aby stworzyć wyjątkowy i luksusowy wystrój wnętrza.

Nowoczesna eksluzywna sypialnia to doskonały pomysł na szafę w sypialni. Wszystkie meble zostały starannie wybrane i zaprojektowane, aby stworzyć komfortowy i luksusowy wystrój wnętrza. Szafa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała i wytrzymała. Dodatkowo, szafa wyposażona jest w wiele przegródek, dzięki czemu można ją łatwo dostosować do potrzeb użytkownika.

Nowoczesna eksluzywna sypialnia to doskonały pomysł na stworzenie luksusowego i komfortowego wnętrza. Wykorzystując wysokiej jakości materiały i starannie dobrane meble, stworzyliśmy wyjątkowy wystrój, który zapewni Ci wygodę i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Salon połączony z kuchnią w kolorach bieli i brązu płytki ceramiczne na ścianie Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led Pomysł na wykończenie ściany za sofą w salonie połączonym w kuchnią Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach Zabudowa szafy w holu wejściowym drzwi pokojowe z grafiką Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni Szkło lakobel na ścianie pomysł na wykończenie ścian w sypialni Luksusowa i nowoczesna sypialnia lampa wisząca w sypialni Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej  sypialni Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty