Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowane przeze mnie wnętrze nowoczesnego mieszkania w Browarze Lubicz zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego przyszłych mieszkańców. W centrum uwagi znalazł się aneks kuchenny, który został wizualnie pochłonięty przez całe wnętrze. Wykończenie ścian apartamentu wnika w strefę kuchni, dzięki czemu nie jest ona elementem dominującym, ale dopełniającym całe wnętrze. Aneks kuchenny został zabezpieczony szkłem przezroczystym, które dodatkowo tworzy ciekawy efekt wizualny w postaci refleksów. Fronty kuchenne wykonano z białej lakierowanej płyty MDF w kolorze RAL 9003. Stół wykonany przez firmę Vieri Divani z Krakowa został wykończony fornirem w kolorze orzecha amerykańskiego, a blat kuchenny oraz otwarte półki zostały wykonane z płyty laminowanej. Dominujący kolor beżu we wnętrzu został przełamany bielą kuchni oraz delikatną szarą tapicerką krzeseł. Projekt został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, dzięki czemu jest to idealne miejsce do relaksu i wypoczynku.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty