Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Ciesz się pięknem i funkcjonalnością wnętrza nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz, które zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze wnętrz. Projekt aneksu kuchennego połączonego z salonem zakłada stworzenie jednolitej przestrzeni, gdzie poszczególne strefy przenikają się i tworzą jednolitą całość. Łącznikiem między salonem a kuchnią jest jadalnia, która została wyposażona w stylowe oprawy wiszące, które nawiązują do nakrycia stołowego. W kuchni znajduje się duże lustro wiszące na ścianie, które dodaje wnętrzu oryginalności i spójności. Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz to idealny projekt dla osób, które chcą mieć piękne i funkcjonalne wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty