Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowane przez nas wnętrze mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. W salonie znajduje się wielofunkcyjna zabudowa z telewizorem wiszącym, szafką RTV oraz półkami i szafkami. W oddali widoczna jest sypialnia z zabudową nad łóżkiem i ciekawym oświetleniem. Lustro po lewej stronie odbija stół jadalniany, co powiększa optycznie niewielkie mieszkanie.

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to doskonały przykład na to, jak można zaaranżować małe wnętrze, by było funkcjonalne i piękne. Przy wykorzystaniu wyrazistych kolorów, geometrycznych form i ciekawego oświetlenia udało nam się stworzyć mieszkanie, które zachwyci każdego.

Jeśli szukasz pomysłu na zabudowę z telewizorem wiszącym, to nasza realizacja jest idealna dla Ciebie. Zaprojektowaliśmy wielofunkcyjny mebel, w którym mieści się sprzęt audio, a także półki i szafki. To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i estetykę.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty