Pomysł na wykończenie antresoli na poddaszu w mieszkaniu dwupoziomowym

Nazwa projektu

Wnętrza ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Kraków to miasto z bogatą historią i wspaniałymi zabytkami, które mogą być inspiracją dla wielu architektów. Jednym z nich jest projekt wnętrza ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego, który został stworzony z myślą o wymagających klientach. Nowoczesne i gustowne wykończenie wnętrza zostało zaprojektowane z dużym wyczuciem smaku. Szklana ściana oddziela sypialnie od antresoli, a duże okna połaciowe doskonale oświetlają pomieszczenie. Przyjemny i pomysłowy wystrój wnętrza można zobaczyć na zdjęciu Pomysł na wykończenie antresoli na poddaszu w mieszkaniu dwupoziomowym.

Projekt ten został wykonany przy użyciu wysokiej jakości materiałów i najnowszych technologii. Zastosowano w nim różne kolory i tekstury, aby stworzyć przytulną i przyjemną atmosferę. Wnętrze zostało wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty i meble, które są funkcjonalne i estetyczne.

Projekt ten to doskonały przykład tego, jak można połączyć nowoczesne wykończenie z klasycznym stylem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wyjątkowego mieszkania, które będzie odzwierciedlać ich gust i preferencje. Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, to jest to idealne miejsce.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz mieszkania dwupoziomowego nowoczesna kuchnia Antresola w mieszkaniu dwupozimowym pomysł na wykorzystanie przestrzeni pod schodami Aranżacja ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego z otwartą kuchnią Pomysł na schody w mieszkaniu dwupoziomowym okna połaciowe we wnętrzu Pomysł na wykończenie antresoli na poddaszu w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na balustradę szklaną    pomysł na balustradę ze stali nierdzewnej Nowoczesne wykończenie ścian w salonie pomysł na oświetlenie wnętrza pokoju Aranżacja wnętrz łazienki w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na meble w łazience  pomysł na meble do łazienki Pomysł na drzwi do łazienki pomysł na oświetlenie w łazience Aranżacja wnętrz łazienki ściany łazienki wykończone kamieniem naturalnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty