Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz mieszkania na wynajem w Krakowie, to nasz projekt wnętrz jest idealnym rozwiązaniem. W naszym mieszkaniu znajduje się sypialnia wyposażona w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego. Łóżko jest duże i wygodne, a obok znajduje się wysoka szafa, która pomieści rzeczy gości, a także dodatkową pościel. Ważnym elementem jest też oświetlenie, które pozwala na stworzenie dowolnych scen świetlnych, w zależności od potrzeb Gościa.

Nasz projekt wnętrz został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie Gości. Wszystkie meble i elementy wyposażenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, możesz cieszyć się komfortowym i bezpiecznym pobytem w mieszkaniu.

Jeśli szukasz projektu wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie, nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zapewnia on wygodę, komfort i bezpieczeństwo, a także nowoczesne technologie, które pozwalają na stworzenie dowolnych scen świetlnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego projektu wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty