Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowane przeze mnie wnętrze mieszkania w Krakowie zostało wykończone tynkiem strukturalnym o fakturze betonu. Tynk strukturalny dodaje pomieszczeniu charakteru i sprawia, że jest ono bardziej przytulne. Dodatkowo, oświetlenie LED ukryte w zagłówku łóżka, nadaje pomieszczeniu przyjemnego, ciepłego klimatu.

Projektując wnętrze mieszkania w Krakowie, starałem się połączyć nowoczesne technologie z klasycznym wystrojem. Wykorzystałem design skandynawski, aby stworzyć przytulne, a jednocześnie funkcjonalne wnętrze.

Głównym celem projektu było stworzenie mieszkania, które będzie wygodne dla osób wynajmujących, a jednocześnie będzie się wyróżniać na tle innych podobnych projektów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, takich jak oświetlenie LED oraz tynk strukturalny, udało mi się osiągnąć ten cel.

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty