Przedpokój z miedzianym akcentem

Nazwa projektu

Projekt wnętrz dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy stylowe wnętrze dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym. Przedpokój został wyposażony w dużą szafę wnękową z lustrzanymi frontami, które optycznie powiększają pomieszczenie. Ściana znajdująca się naprzeciwko została pokryta tynkiem strukturalnym o rdzawym odcieniu, a drzwi ukryte podkreślają minimalistyczny charakter wnętrza. Dodatkowo, miedziany akcent w postaci ściany z cegieł dodał całości charakteru i nadaje jej niepowtarzalny wygląd.

Zaprojektowaliśmy to mieszkanie z myślą o wszystkich, którzy szukają wyjątkowego wnętrza. Miedziany akcent w połączeniu z tynkiem strukturalnym tworzy ciekawy kontrast, który jest idealnym połączeniem nowoczesnego i industrialnego stylu. Szafa wnękowa jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania rzeczy, a lustrzane fronty optycznie powiększają pomieszczenie.

Jeśli szukasz wyjątkowego wnętrza, to nasz projekt wnętrz dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym z miedzianym akcentem jest idealnym rozwiązaniem. Przedpokój został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy szukają połączenia nowoczesnego i industrialnego stylu. Szafa wnękowa i lustrzane fronty optycznie powiększają pomieszczenie, a miedziany akcent dodaje całości charakteru.

Pozostałe zdjęcia: Dwupokojowe mieszkanie ze ścianą szklaną w stylu loft Nowoczesna strefa dzienna w mieszkaniu dwupokojowym Minimalistyczny aneks kuchenny w mieszkaniu dwupokojowym Minimalistyczny aneks kuchenny z lodówką w zabudowie meblowej Przedpokój z miedzianym akcentem Sypialnia w kontrastowych barwach Sypialnia z elementami w stylu loftowym Sypialnia z drewnianą zabudową meblową Sypialnia ze szklaną ścianą Minimalistyczna łazienka z drewnianym akcentem Minimalistyczna łazienka z prysznicem Łazienka w odcieniach bieli i szarości

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty