Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zapraszamy do zobaczenia naszego projektu aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna. Projekt ten składa się z wielu interesujących elementów, w tym pięknej łazienki wykończonej drewnem. Łazienka w drewnie została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i wykończona w jasnych odcieniach bieli i drewna. Panele drewniane przechodzą w zabudowę meblową, kryjąc powierzchnię do przechowywania. Łazienka jest niewielka, ale doskonale wykorzystana i zapewnia wygodne i stylowe miejsce do codziennej pielęgnacji.

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie. Każdy szczegół został starannie przemyślany, aby zapewnić mieszkańcom komfort i wygodę. Przestrzeń jest jasna i przytulna, a wybór materiałów i mebli sprawia, że mieszkanie jest wyjątkowe.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego i funkcjonalnego mieszkania, to nasz projekt aranżacji mieszkania w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Zainspiruj się i stwórz swoje wymarzone mieszkanie!

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty