Projekt wejścia oraz witryny do lokalu z pasażu w galerii handlowej

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz restauracji FONDO w Galerii w Radomiu

Kategoria

wnêtrza gastronomiczne, ara¿acjê wnêtrz restauracji, kawiarni, cukerni
projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Podczas prowadzenia prac wykończeniowych w lokalach, zabronione jest wykonywanie czynności skutkujących obniżeniem nośności elementów głównych konstrukcji budynku, tj. samowolne bruzdowanie, otworowanie, przerywanie ciągłości zbrojenia itp. W galerii handlowej zabrania się mocowania elementów budowlanych i elementów wykończenia wnętrz do ścian wydzielających lokal i do ścian szachtów. Projektant przed przystąpieniem do opracowania powinien sprawdzić zgodność przekazanych dokumentów ze stanem istniejącym na budynku (w szczególności istniejące dyspozycyjne media, uwarunkowania wymiarowe i konstrukcyjne oraz aranżacje wnętrza).

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza nowoczesnej restauracji sushi Realizacja oryginalnego baru w restauracji Pomysł na bar w restauracji, wykończenie ścian w resturacji Wnętrza restauracji w galerii handlowej Projekt restauracji w galerii handlowej Pomysł na wykończenie ścian w restauracji w galerii handlowej Identyfikacja wizualna w restauracji, projekt logo Kompleksowa obsługa projektowa adaptacji lokalu w galerii handlowej Adaptacja lokalu gastronomicznego na terenie galerii handlowej Projekt wielobranżowy adaptacji lokalu restauracji w galerii handlowej Projekt loga dla restauracji w galerii handlowej, zakres uzgodnień dla lokalu w galerii handlowej Detal wykończenia ściany w restauracji, pomysł na oświetlenie w restauracji Projekt wykonawczy pełnobranżowy restauracji w galerii handlowej Projekt witryny w pasażu galerii handlowej Projekt wejścia oraz witryny do lokalu z pasażu w galerii handlowej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty