Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do wykończenia wnętrza nowoczesnego mieszkania, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. W naszym projekcie wykorzystaliśmy wiele nowoczesnych technik, aby stworzyć przestrzenny i funkcjonalny wystrój. Na zdjęciu widzimy ścianę w kuchni wykonaną z betonu o różnej grubości. Ściana ta została podświetlona oświetleniem ledowym z sufitu podwieszanego, tworząc piękny efekt. Obok ściany znajduje się blat barowy z hokerami, a obok niego duża czarna lodówka.

Nasz projekt jest doskonałym przykładem jak wykorzystać nowoczesne techniki i materiały do stworzenia wyjątkowego wnętrza. Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni to tylko jeden z elementów naszego projektu. W naszym projekcie wykorzystaliśmy także drewno, szkło, metal i inne materiały.

Jeśli szukasz nowych pomysłów na wykończenie wnętrza, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystujemy nowoczesne techniki i materiały, aby stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i poznania wszystkich jego elementów.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty