Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasz projekt składa się z dwupokojowego apartamentu z sypialnią, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem. W salonie zaprojektowano wygodną strefę dzienną wraz z jadalnią czteroosobową, a także podświetlony panel w kolorze orzecha, na którym zamontowano telewizor. Meble wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej firmy Kronospan, a ich kolorystyka doskonale współgra z pozostałymi elementami wystroju wnętrza.

Projektując to wnętrze, skupiliśmy się na wygodzie i funkcjonalności, tworząc przestrzeń, w której można odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi i rodziną oraz cieszyć się nowoczesnym wyglądem. Używając wysokiej jakości materiałów i dbałości o szczegóły, stworzyliśmy wnętrze, które zachwyci Cię swoją elegancją i wygodą.

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz to idealny projekt dla osób, które cenią sobie wygodę i nowoczesny design. Nasz projekt został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci wygodę i funkcjonalność, a także zachwycać Cię swoją elegancją i wyglądem.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty