Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji swojego projektu mieszkania, to nasz projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasz zespół architektów zadbał o każdy szczegół, aby stworzyć wyjątkowy projekt, który zachwyci Twoich gości. Designerskie lampy Toma Dixona wiszące nad blatem stanowią idealne dopełnienie wystroju wnętrza. Nowoczesne lampy w mieszkaniu są jednym z najważniejszych elementów wystroju, które dodają charakteru i wyrazu wnętrzu. Filcowe lampy Toma Dixona wiszące nad blatem, są idealnym rozwiązaniem dla miłośników nowoczesnego designu. Ich geometryczne kształty i delikatny materiał wykończeniowy pozwolą Ci stworzyć wyjątkowy klimat w Twoim mieszkaniu.

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty