Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Przy projektowaniu mieszkania w Krakowie, przy ul. Smętnej, najważniejszym elementem w strefie dziennej była aranżacja aneksu kuchennego na poddaszu. Wykonaliśmy wysoką zabudowę meblową z podświetlonym przeszkleniem w środku, która stanowiła jedną z najbardziej charakterystycznych form w wnętrzu. Dodatkowo, w celu podkreślenia wyjątkowości wnętrza, zaprojektowaliśmy barek z kolekcją win.

Projekt został wykonany z dbałością o szczegóły, aby zapewnić wysoką jakość wykonania. Użyliśmy materiałów wysokiej jakości, takich jak drewno, szkło i metal. Wykorzystaliśmy również najnowsze technologie, aby zapewnić wyjątkowy efekt wizualny i komfort użytkowania.

Nasz projekt aranżacji aneksu kuchennego w salonie na poddaszu to doskonały przykład tego, jak wykorzystać przestrzeń do tworzenia wyjątkowych i niepowtarzalnych wnętrz. Aranżacja wnętrz, projektowanie mebli i dekoracja wnętrz to tylko niektóre z naszych specjalności.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty