Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy mieszkanie na wynajem w Krakowie dla 4-6 osób, które może być wykorzystywane na wiele sposobów. Wybraliśmy minimalizm w kuchni, aby wykorzystać przestrzeń w jak najlepszy sposób. Zabudowa kuchenna jest wyposażona we wszystkie niezbędne udogodnienia, a jednocześnie stanowi atrakcyjny element dekoracyjny. Strefa szafek wiszących otoczona jest grafitowym blatem tworząc ramę wokół drewnianych szafek. Biała, wysoka zabudowa oraz szafki stojące, mimo swoich rozmiarów, wtapiają się w tło.

Projektując mieszkanie na wynajem w Krakowie, skupiliśmy się na tworzeniu funkcjonalnego i estetycznego wnętrza. Wybraliśmy meble o prostych, geometrycznych kształtach, które są łatwe w utrzymaniu i nadają wnętrzu nowoczesny i elegancki wygląd. Wybraliśmy również materiały o wysokiej jakości, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość mebli.

Nasz projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie jest zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie. Wybraliśmy meble, które są wygodne i funkcjonalne, a jednocześnie wyglądają nowocześnie i elegancko. Wybraliśmy również materiały o wysokiej jakości, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość mebli. Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie, aby stworzyć idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty