Toaletka w sypialni dwuosobowej

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy sypialnię w mieszkaniu na wynajem zgodnie z wymogami standardu hotelowego. Łóżko podwójne z szafkami nocnymi zostało skierowane w stronę telewizora zawieszonego na przeciwległej ścianie. Obok łóżka znajduje się toaletka z taboretem do siedzenia. Dodatkowo zamontowano duże lustro z oświetleniem bocznym, które może również służyć jako niewielkie biurko do pracy. Ściana za łóżkiem została wykończona tynkiem o strukturze betonu.

Jeśli szukasz projektu wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie, to nasza sypialnia jest idealnym rozwiązaniem. Została ona zaprojektowana zgodnie z wymogami standardu hotelowego, zapewniając wygodny i stylowy wygląd. Toaletka z taboretem i dużym lustrem z oświetleniem bocznym to idealne miejsce do przygotowania się do wyjścia lub do pracy.

Jeśli szukasz wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie, to nasza sypialnia jest doskonałym wyborem. Zaprojektowaliśmy ją zgodnie z wymogami standardu hotelowego, zapewniając wygodny i stylowy wygląd. Toaletka z taboretem i dużym lustrem z oświetleniem bocznym to idealne miejsce do przygotowania się do wyjścia lub do pracy.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty